fbpx

BESTE PRIJZEN GEGARANDEERD

Geen extra kosten, onze tarieven zijn identiek aan die van de campings.

lot

Vind een camping

Wanneer wil je weggaan ?

flexibiliteit
volwassenen
kinderen
Soort accommodatie gewenst?
Dit filter vereist de invoer van datums

Rond het water

Sterrenclassificatie

Locaties

Staanplaatsen

Bestemming

46-kaart

Camping l’Eau Vive

Vanaf  120 €
  • Camping 4 sterren in de Lot aan de oevers van de Dordogne
  • 10 minuten van de Gouffre de Padirac
Vanaf  € 120
Ontdek de camping

In Occitanië is het departement Lot een heuvelachtig en groen gebied, met een bewaard gebleven erfgoed.

In de Lot, de Causses, de Quercy Blanc, de valleien van de Lot en de Dordogne bieden Bouriane, Limargue en Ségala vakantiegangers adembenemende landschappen. In dit gebied, veel grote plaatsen en pittoreske dorpjes wachten op u voor een tijdloze vakantie.

De essentie van de afdeling Lot

De Lot heeft drie uitzonderlijke plaatsen die over de hele wereld worden erkend. De Padirac-kloof, niet ver van Rocamadour, de Valentré-brug in Cahors en de grot van Pech Merle in Cabrerets, zijn de bewaarde pareltjes van dit departement. Maar de Lot heeft ook drie geclassificeerde plaatsen Belangrijke bezienswaardigheden in Occitanië. Cahors en de Lot-vallei, Rocamadour en de Dordogne-vallei, Figeac en de valleien van Lot en Célé bieden prachtige ontdekkingen.

Opmerkelijke natuurgebieden

Je zult het begrijpen, de Lot is echt een oase van groen rijk aan vruchtbare valleien. Rivieren en bossen creëren, net als de causses en heuvels, prachtige landschappen. Regionaal Natuurpark Causses du Quercy is een uitzonderlijke groene long. Mis tijdens uw verblijf niet de indrukwekkende Gouffre de Padirac, zijn weelderige ondergrondse rivier, zijn regenmeer en zijn Grand Dome-kamer.

Buitensport

Voor fietsliefhebbers, de groene wegen van de Lot-vallei zijn absoluut essentieel. Maar met zo'n plantaardig en geologisch erfgoed zijn ook wandelaars en klimmers blij. Op de rivieren, dan omhoog naar de kano. Op de rivieren, dan omhoog naar de kano. En voor duikliefhebbers, weet dat de afdeling is een paradijs voor grotduikers. Het is een van de mooiste grotduikplekken van Europa.

Historische sites

Zes dorpen in de Lot behoren tot de mooiste dorpen van Frankrijk. Autoire, Loubressac, Carennac, Capdenac-le-Haut, Cardaillac en Saint-Cirq-Lapopie onthullen aan bezoekers hun bewaard gebleven steegjes en gevels. Mis het ook niet Rocamadour, de duizelingwekkende stad die de Alzou-canyon domineert. U ontdekt de relieken van Saint-Amadour en het heiligdom van de Zwarte Madonna. De prehistorische vindplaatsen zijn ook te bezoeken. De grot van Pech Merle is een hoge plaats van grotkunst die 25 jaar oud is. In zeven zalen verbazen maar liefst 000 tekeningen jong en oud. In Cahors, op de paden van Saint-Jacques de Compostelle, de Valentré-brug is een indrukwekkende middeleeuwse brug die op de werelderfgoedlijst staat.