fbpx

BESTE PRIJZEN GEGARANDEERD

Geen extra kosten, onze tarieven zijn identiek aan die van de campings.

Lot-et-Garonne

Vind een camping

Wanneer wil je weggaan ?

flexibiliteit
volwassenen
kinderen
Soort accommodatie gewenst?
Dit filter vereist de invoer van datums

Rond het water

Sterrenclassificatie

Locaties

Staanplaatsen

Bestemming

Verblijfsvoorwaarden

partners

In New Aquitaine, Lot-et-Garonne is een gebied van valleien en plateaus, bevorderlijk voor ontspanning en verjonging.

dans het zuidwesten, genesteld tussen de Gironde, Landes, Dordogne, Gers, Lot en Tarn-et-Garonne, Lot-et-Garonne is een landelijk departement, gedeeld tussen Guyenne en Gascogne. Dit royale en vruchtbare gebied biedt boomgaarden, wijngaarden, velden en gewassen.

De essentie van Lot-et-Garonne

Lot-et-Garonne is een land van cultuur. Gastronomie heeft dan ook een overheersende plaats. Pruimen uit Agen, tomaten uit Marmande, maar ook meloenen, aardbeien en asperges zijn onmisbaar. De wijnen van Buzet en Duras hebben de plaats beroemd gemaakt. Lot-et-Garonne is ook een land van bastides en kastelen te bezoeken in elk seizoen. Bijvoorbeeld met uitzicht op de Séoune-vallei, Puymirol is het oudste landhuis van het departement. In Nérac wachten drie erfgoedparels op u, het Château Henri IV, het Parc de la Garenne en de Moulin des Tours.

Buitensport

Wanneer uw verblijf in Lot-et-Garonne, laat u betoveren door een kanotocht op de Baïse. Tussen deze waterloop, de Lot en het kanaal van Garonne ligt 200 kilometer aan waterwegen. Wandelliefhebbers vinden meer dan 400 bewegwijzerde circuits, op bijna 5 kilometer aan paden. Met de fiets zijn er 260 kilometer aan groene wegen en 3 fietsroutes beschikbaar. Mountainbikecircuits, ruiterroutes, klimplekken en grotten maken het sportieve aanbod van dit gebied compleet.

Historische sites

In de Lot-et-Garonne zijn verschillende belangrijke historische bezienswaardigheden te vinden. Henri IV kasteel in Nérac natuurlijk, maar ook het middeleeuwse kasteel van Bonaguil wat een van de mooiste versterkte kastelen van Frankrijk is. De Cocussotte-molen in Saint-Pierre-sur-Dropt of de waterlelietuin in Temple-sur-Lot zijn ook een bezoek waard. Maar de afdeling verbergt schatten uit het verleden. Een aantal wasplaatsen, duiventillen, tabaksschuren, kastelen, molens, bastides en kerken herinneren aan het rijke verleden van de regio.